Těšíme se na Vás v Litovli.

O nás

Jsme 1. autorizovaný zástupce značky MAGGIE SOTTERO DESIGN na Moravě od roku 2006 a mimo půjčování a prodeje svatebních šatů této světové značky se zabýváme i prodejem zásnubních a snubních prstenů.
Prsteny nabízíme od českých značek Rýdl a Retofy, i rakouských Collection Ruesh, a to jak zlatých, tak stříbrných, palladiových, ocelových nebo titanových.
Zásnubní prsteny prodáváme v bílém, žlutém i růžovém zlatě, skladem máme se zirkony, na objednávku pak i s brilianty.
Snubní prsteny nabízíme v bílém, žlutém i růžovém zlatě a jejich kombinace, se zirkony i s brilianty.

V tomto našem e-shopu pak najdete právě SNUBNÍ PRSTENY, u kterých máte možnost vybírat z různých modelů, kovů, jejich kombinací a dalších variant, osazených brilianty, zirkony nebo případně i bez kamenů...

Objednávat pak můžete samostatně jak dámskou tak i pánskou variantu, čehož se dá velmi dobře využít při výběru dámského prstenu v bílém zlatě (nejčastěji s brilianty) a pánského například v oceli, kdy se dostanete do celkové ceny za pár okolo 10 000 Kč (v závislosti na počtu, velikosti a čistotě použitých kamenů). 

E-shop SNUBNÍ PRSTENY VÁŠ DEN tak vznikl na základě neustále se zvyšujícího zájmu klientů našeho kamenného obchodu - svatební agentury a svatebního salonu Váš Den v Litovli u Olomouce o naše služby... Vycházíme z myšlenky, že je vhodné si před Vaší objednanou návštěvou našeho salonu v klidu domova prohlédnout nejen šaty, ale také právě i prsteny, které jsme schopni Vám u nás nabídnout a k nám pak přijít s již konkrétními nebo aspoň přibližně konkrétními požadavky a vyvarovat se tak zbytečnému tápání. Věříme, že tuto naši snahu vyjít Vám vstříc oceníte a pomůžete nám tak ještě více zkvalitnit naše dosavadní služby.

E-shop SNUBNÍ PRSTENY VÁŠ DEN však nemá plnit pouze funkci jakéhosi předvýběru Vašich prstenů před vstupem do našeho svatebního salonu, ale samozřejmě funguje i jako plnohodnotný E-shop se snubními prsteny, tudíž naši nabídku přibližuje i Vám, kteří to k nám máte třeba příliš daleko a nebo Vám stačí si vybraný produkt rovnou objednat... Nezbývá tedy něž Vám popřát příjemně strávené chvíle při prohlížení následujících stránek a těšit se nejen na Vaši návštěvu, ale i na jakoukoli Vaši objednávku...

Dále nabízíme například kvalitní českou i zahraniční bižuterii.

27.12.2017P, 2.12.2020P