Těšíme se na Vás v Litovli.

správné velikosti prstenů

Jak naměřit správnou velikost prstu, resp. prstenu?

Nebojte se, nebudeme Vás posílat do nejbližšího ani jiného zlatnictví, aby Vám naměřili velikosti, které Vám nakonec nepadnou právě proto, že si je u nich necháte pouze změřit...
Zapomeňte také na různé "zaručené" návody s papírovými pásky nebo provázky a všelijaké rádoby jednoduché či složité tabulky a propočty mezi obvody, průměry atd...

Pošleme Vám na dobírku nebo proti platbě předem na účet ORIGINÁLNÍ KOVOVÉ měřící kroužky!
Samozřejmě, s podrobným návodem jak na to...


Cenu zkoušecích kroužků jsme stanovili na minimálně 3000 Kč (cena pak může být i vyšší v závislosti na ceně konkrétní objednávky), což je sice o dost více než je jejich skutečná hodnota (1500 Kč), nevyplatí se Vám si je tedy ponechat, ale zároveň se tato částka stane zálohou na Vaši objednávku snubních prstenů, kterou zadáme výrobci ihned po tom co se nám zkoušecí kroužky vrátí v pořádku zpět na provozovnu.

Od této doby (zpětného doručení kroužků) pak běží objednací lhůta cca 5 týdnů!
Prsteny je tedy potřeba objednávat s náležitým časovým předstihem - nejlépe minimálně 2 měsíce před svatbou!

U objednávky nad 4000 Kč Vám již nebude účtováno poštovné a balné a navíc Vám vykompenzujeme i cenu dopravy kroužků zpět na provozovnu až do výše 100 Kč.

Což "podtrženo a sečteno" znamená, že Vaše počáteční měření prstů budete mít na konci objednávky - po doručení hotových prstýnků k Vám domů vlastně ZDARMA!

V případě zrušení objednávky, již po odeslání kroužků, následném obdržení zálohy a zpětném doručení kroužků v pořádku zpět na provozovnu. Vám bude (nejlépe na Vámi uvedený účet) vrácena Vámi zaplacená záloha ponížená o náklady na poštovné a balné včetně storno poplatku za zrušenou objednávku v celkové výši 300 Kč. V případě zrušení objednávky ještě před odesláním kroužků, samozřejmě, nic neplatíte.